Purina Cat Chow Sterilised Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 15 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Purina Cat Chow Sterilised Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 15 KG


Besleyici Formül

İçeriğindeki yararlı besinler ile yetişkinlerin günlük besin ihtiyacını mükemmel bir şekilde karşılayan kedi maması sayesinde hayvan severler rahat bir nefes alabilir. Üstün formülü ile yetişkin kedilerin beslenmelerin ayrıcalıklı bir şekilde oluşturur.


Sindirimi Kolay

Bağırsak florasına olumlu katkılar sunan kedi maması ile yetişkin kediler gün boyuna daha aktif bir yaşam sürebilir ve bu sayede keşfetme duygularını dilediği gibi kullanabilir. Bitkisel içeriği sayesinde dışkılama sorunları görülmez.


Vücudu Destekler

Kas ve kemik yapısına olumlu katkılar sunan kedi maması zamana bağlı kemik erimesi gibi sorunları ortadan kaldırır. Kediler en sevdiği lezzet ile beslenmenin keyfini çıkararak iskelet sistemlerini daima korur.Vitamin Takviyesi

İçeriğinde bulunan vitamin ve mineral takviyesi sayesinde daha dinç bir vücut yapısına ulaşan kediler özel formüllü mama ile düzenli beslenerek yaşam kalitesini artırabilir. Yetişkin kediler daha aktif bir hareketliliğe sahip olur.


Tüm Gün Enerji

Gün boyu optimum hareketlilik düzeyine ulaşan yetişkin kediler sahipleri ile eğlenceli vakitler geçirebilir. Kedilerin daha dirençli bir vücut yapısına ulaşmasını destekleyen kedi maması ile kilo kontrolü sağlanabilir.


Bağışıklığı Kuvvetlendirir

Vitamin ve mineral takviyesi ile kedilerin daha dirençli bir vücut sistemine sahip olmasına yardımcı olan kedi maması hastalıklara karşı üstün bir yapı oluşturur. Kediler hastalansa bile mama sayesinde bakteri ve virüslerle hızlı bir şekilde mücadele edebilir.

Mamanın İçeriği;
Tahıllar, bitkisel protein ekstraktı, et ve et türevleri % 14 (% 4,00 hindi eti), yağlar, sebzeler (% 1,3 havuç, % 1,3 ıspanak, % 1,3 bezelye, % 2 hindiba kökü), sebze türevleri (% 2,70 pancar küspesi, % 1,3 ömaydonoz), mineraller, maya.

Mamanın Analizi;
Ham protein % 38,00, ham yağ % 10,00, nem % 8,50, ham selüloz % 3, kül % 8,50, vitamin A 14.900 IU/kg, vitamin D3 1200 IU/kg, vitamin E (tocopherol) 100 mg/kg, demir 55 IU/kg, iyot 1,3 IU/kg, bakır 1,3 IU/kg, manganez 6 IU/kg, çinko 75 IU/kg, selenyum 0,06 IU/kg.

Diğer Özellikler
Stok Koducat120
MarkaDog Chow
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
7613032233051

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.