Purina Dog Chow Tavuklu Yetişkin Köpek Maması 14 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Ürün Detayları

Purina Dog Chow Tavuklu Yetişkin Köpek Maması 14 KG


Yüksek Protein İçeriği

Yetişkin köpeklere özel mama içerisinde bulunan yüksek protein ve karbonhidrat değerleri köpeklerin ihtiyaç duyduğu tüm besinleri karşılayarak ek bir gıdaya ihtiyaç duymaz. Köpekler bu sayede gelişimlerini eksiksiz bir şekilde tamamlayabilir.


Besleyici Gıda Değerleri

Denge ve koruma sağlayan yetişkin köpek maması, içeriğinde bulunan vitamin ve mineral desteği sayesinde yetişkin köpeklerinin iç organlarını ve vücut gelişimlerini destekleyerek kusursuz bir kullanım imkanı yaratır.


Vazgeçilemeyen Lezzetli Tatlar

Bağışıklık sistemini iyileştiren ve koruyan içeriği sayesinde yetişkin köpek maması en seçici köpeklerin bile damak zevkine en uygun lezzetlerden oluşmuştur. Köpekler besleyici mamaları ile düzenli bir şekilde beslenerek sağlıklarını en iyi şekilde koruyabilir.Yetişkin Köpeklere Uygun

Tavuk proteinli yetişkin köpek maması, kullanım kolaylığı sunan ambalajı ile uzun sürerler besinler besleyicilik değerlerini özenle korur. Bu sayede köpekler her öğünde taze ve lezzetli mamalarını iştahla tüketebilir.


Huzurlu ve Mutlu Köpekler

Düzenli mama ile beslenen köpeklerin zeka ve vücut gelişimleri desteklenerek daha huzurlu ve mutlu olmaları sağlanabilir. Hayvan seveler köpekleri için özel olarak geliştirilen mama sayesinde güvenle köpeklerini besleyebilir.


Kolay Sindirilen Mama

Bağırsak florasına olumlu katkıları bulunan bitkisel içeriği sayesinde sindirim ile ilgili sorunlar yaşanmaz. Yetişkin köpekler hazmı kolaylaştırıcı köpek maması ile düzenli bir şekilde beslenerek yaşam kalitelerini artırabilir.

Diğer Özellikler
Stok Kodudog41003
MarkaDog Chow
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
7613034487629

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.