Royal Canin Labrador Retreiver Yetişkin Köpek Maması 12 KG

Görsel 1
patipuan : 3.941
Fiyat:
465,00 TL
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda Kargo Bedava

Royal Canin Labrador Retriever Yetişkin Köpek Maması 12 KG


Özel Formüle Edilmiş Mama

Royal Canin Labrador Retriever Yetişkin Köpek Maması, özel olarak Labrador Retriever yetişkin köpeklere uygun formüle edilmiştir. Bu köpeklerin sindirim sistemi, kas gelişimi, besin ihtiyacına uygundur.


Delikli Taneler ile Yavaş Yeme

Hızlı yeme alışkanlığını bastırmak için Royal Canin Labrador Retriever Yetişkin Köpek Maması özel olarak delikli şekilde üretilmiştir. Bu sayede köpeğiniz daha sağlıklı bir yeme alışkanlığı kazanır.


Yüksek Protein Düşük Yağ

%30 protein içeriği ile Royal Canin Labrador Retriever Yetişkin Köpek Maması köpeğinizin günlük protein ihtiyacını tam olarak karşılar. Aynı zamanda %13 düşük yağ oranı da daha sağlıklı olmasını sağlar.Kemik ve Kas Gelişimine Destek

Royal Canin Labrador Retriever Yetişkin Köpek Maması köpeğinizin daha güçlü kas ve kemik yapısına sahip olması için kas ve kemik gelişimini destekler. Bu sayede köpeğinizin hareket etme kapasitesi kısıtlanmaz.


Kilo Oranını Koruyucu

L-kartinin ile Royal Canin Labrador Retriever Yetişkin Köpek Maması yağ metabolizmasının çalışmasına yardımcı olur ve köpeğinizin ideal kiloda kalmasını sağlar. Böylece aşırı kilo alma ve hastalık oluşumunun önüne geçer.


Daha Parlak Tüyler Daha Canlı Görünüm

Royal Canin Labrador Retriever Yetişkin Köpek Maması, köpeğinizin tüylerinin daha canlı, yumuşak ve parlak olmasını sağlar. Bu sayede köpeğiniz daha sağlıklı ve temiz bir görünüme sahip olur.

Diğer Özellikler
Stok Kodu000337
MarkaRoyal Canin
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.