Royal Canin Mini Adult +8 Küçük Irk Yaşlı Köpek Maması 2 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Ürün Detayları

Royal Canin Mini Adult +8 Küçük Irk Yaşlı Köpek Maması 2 KGSeçici Köpekler İçin

Her mamayı tüketmeyen küçük ırk yaşlı köpekleri için ideal lezzetlerden oluşan karışım özel olarak analize edilerek üretilmektedir. Küçük ırk yaşlı köpekler bu sayede daha huzurlu ve mutlu bir yaşam sürebilir.


Zengin Besin İçeriği

Mama içinde bulunan yüksek protein, karbonhidrat ve yağ bileşenleri sayesinde köpeklerin günlük besin ihtiyaçları en iyi şekilde karşılanarak ek bir gıdaya ihtiyaç duyulmaz. Küçük ırk yaşlı köpekler bu sayede daha uzun ömürlü olabilir.


Sağlıklı Bir Yaşam

Küçük ırk yaşlı köpekler düzenli mama ile beslenmeleri sonucunda sindirim ve iskelet sorunları yaşamaz. Ağız ve diş sağlığının korunmasına yardımcı bileşenlere sahip köpek maması ayrıca sağlıklı tüy gelişimini de destekler.


Bağışıklık Sistemini Korur

Düzenli mama ile beslenen küçük ırk yaşlı köpekler hastalıklar ile daha dayanıklı bir şekilde mücadele edebilir. Dış etmenlerden kaynaklı hastalıklarda köpeklerin bağışıklık sistemleri vücudun direncini artırır.


Optimum Hareketlilik Sağlar

Gün boyu optimum hareketlilik seviyesi sağlayan küçük ırk yaşlı köpek maması, ihtiyaç duyulan vitamin ve mineral desteği sayesinde köpeklerin sağlıklı kilo alımını destekleyerek kontrol altında tutar.


Dayanıklılık Katan Bileşenler

Mama içerisinde bulunan besleyici elementler sayesinde küçük ırk yaşlı köpekler her zamankinden daha huzurlu ve mutlu bir yaşam sürerek dolaşım sistemlerini iyileştirebilir, yaşlılık yüzünden olası hastalıkların önüne geçmiş olur.

Diğer Özellikler
Stok Kodurylyş001
MarkaRoyal Canin
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
3182550831383

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.