Royal Canin Mini Junior Küçük Irk Yavru Köpek Maması 4 KG

Royal Canin Mini Junior Küçük Irk Yavru Köpek Maması 4 KG
Görsel 1
patipuan : 1.458
Fiyat:
172,00 TL
172.00 www.caddemama.com
16,02 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Royal Canin Mini Junior Küçük Irk Yavru Köpek Maması 4 KG


Çene Yapısına Uygun

Yavru köpeklerin çene bağları ve diş yapıları henüz yeterince gelişmemiş olduğu için mama tanelerinin tasarımı önem kazanmaktadır. Yavru köpeklerin ağız yapılarına uygun olarak ayarlanan boyut ve sertlik ile beslenme problemlerinin önüne geçilmekte ve çene bağları güçlendirilmektedir.


Bağışıklık Sistemini Güçlendirici

Yavru köpeklerde oldukça hassas olan bağırsak florası, yeterli ve dengeli beslenme sayesinde korunmaktadır. Balık yağı ve hidrolize maya içerikleri sayesinde bağırsaklarda dengeli bir bakteri ortamı sağlanmakta ve bağışıklık sistemi güçlendirilmektedir.


Irk İhtiyaçlarını Karşılayıcı

Irk köpekler, diğer köpeklere nazaran daha hassas bir beslenme düzenine sahiptirler. Yavru ırk köpeklerin 10 aylık olana kadarki gerekli tüm besin değerleri, Royal Canin Irk Yavru Köpek Maması tarafından sağlanmaktadır.
 

Sindirilebilirliği Yüksek

İçeriğindeki düzenleyiciler ve destekleyiciler sayesinde sindirilebilirliği yüksektir. Yavru ve ırk köpeklerde oldukça hassas olan sindirim sisteminde yaşanabilecek hazımsızlık ve şişkinlik gibi sindirim problemlerinin önüne geçilmektedir.


Optimal Enerji

Hidrolize hayvansal yağ ve yüksek protein değeri sayesinde her daim hareketli olan yavru köpeklerin, gün içerisinde ihtiyaç duyduğu optimal enerji miktarı sağlanmaktadır.


Gelişimi Destekleyici

Hızlı bir şekilde büyüyen yavru köpeklerin ihtiyacı olan tüm besin değerleri karşılanmakta ve yetişkinlik döneminde böbrek, sindirim, deri ve diğer birçok sağlık problemlerinin görülme ihtimali minimum seviyelere düşürülmektedir.

Teknik Özellikler

Diğer Özellikler
Stok Kodu000096
MarkaRoyal Canin
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.