Whiskas Ton Balıklı ve Sebzeli Yetişkin Kedi Maması 1.4 KG

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Whiskas Ton Balıklı ve Sebzeli Yetişkin Kedi Maması 1.4 KG
Hızlı ve Dengeli Gelişme

İçeriğinde bulunan kalsiyum ve fosfor ile kedinizin gelişimini destekleyecek bir mamadır. Bu mama ile kediniz son derece sağlıklı dişlere ve kemiklere sahip olacaktır.


Kolay Kullanım

Fermuarlı bir poşetin içerisinde olduğu için bu mamayı kedinize vermek çok kolay olacaktır. Yemesini istediğiniz kadar mamayı ayırdıktan sonra mama poşetinin ağzını kapattığınızda Mama tazeliğini korumaya devam edecektir.


İhtiyacı Olan Enerjiyi Verir

Çok çeşitli besinler kullanılarak üretilmiş olan bu mama kedinizin gün içinde aktif olması için ihtiyaç duyduğu tüm enerjiyi sağlayacaktır. Tek bir mama ile kedinizin sağlığını koruyabilecek, ihtiyacı olan enerjiyi karşılayabileceksiniz.


Sevilen Tat

Whiskas Kedi Maması, et ve hayvansal ürünlerden oluştuğu için kedilerin seveceği bir lezzete sahiptir. Kediniz severek tüketecektir.


Dengeli Beslenme

Vücudun kolayca sindirebileceği ve metabolizmayı destekleyip düzenleme sağlayan bu mamada zengin vitaminler ve mineraller bulunur. Kedinizin ihtiyacı olan besinler doğru oranda ve doğru şekilde kullanılarak üretilmiştir.


Mama İçeriği

Et ve hayvansal ürünler yoğun olarak bulunmaktadır. Buna ek olarak bitkisel protein ekstratı, tahıllar, sıvı ve katı yağlar, balık ve balık ürünleri, çok çeşitli vitamin ve mineraller, taurin, bezelye, öğütülmüş havuç bulunmaktadır. Protein oranı son derece yüksek bir mamadır. 12 ay üzerindeki bütün kedilere uygundur. Ayrıca tüm ırkların ihtiyaç duyduğu besinleri bünyesinde bulundurmaktadır.

Diğer Özellikler
Stok Koduehsi2022
Markawhiskas
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
5998749106150

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.